Hello! Project nieoficjalny

Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

Temat: Koszmar OBI
Z moich remontowych doświadczeń i szukania tanich sklepów: Galmet na 3-go maja ma wszelkie akcesoria meblowe (okucia, zawiasy, uchwyty itd), Remont na sielankowej wszelkie materiały i narzędzie do... remontu ;-) Płyty meblowe polecam w Mimarze na Modlińskiej (Wawa), o wiele wiekszy wybór niż w OBI. Na 3-go maja w Legionowie i na Jagiellońskiej są sklepy ze sprzętem hydraulicznym i do łazienek. Ziemia do kwiatów itp jest tańsza w każdym sklepie ogrodniczym np. na Modlińskiej w Jabłonnie (tam niestety mały wybór roślienk). Duperele do kuchni i łazienki (relingi, pojemniki na mydło, papier toaletowy itd) najtaniej w internecie. Natomiast wiertarki, wkrętarki, pilarki najtańsze są tam gdzie zawsze... na Allegro ;-)
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,93,60138527,60138527,Koszmar_OBI.htmlTemat: przez internet kupuję...
książki, w księgarniach internetowych, głównie w merlinie. zabawki - ostatnio wiecej na Allegro niz w sklepach int. uzywane i nowe ubrania dla dzieci - Allegro nowe buty dla dzieci - zdarzylo mi sie raz kupowac przez net, na allegro. sprzęt rtv - w sklepach int. legowisko dla psa, Frontline czasem kosmetyki - w sklepach akcesoria dla domu, np. łazienkowe, reczniki, zegar - sklepy i Allegro łóżko pietrowe dla dzieci - Allegro Nie kupuje ubrań i butów dla siebie, perfum, kosmetyków, które moga być podrabiane.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,567,101864743,101864743,przez_internet_kupuje_.html


 • Hello! Project nieoficjalny
 • allegro gratka mieszkania gratka
 • Allegro sprzedający odmawia sprzedaży
 • allegro czy ktoś widzi moją Czarna listę
 • allegro.pl wszystko o paznokciach i tipsach
 • Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


   
  Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

  Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.  Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »